Cesur Doruk en temel özelliği ile bir baba, kızını ultrasonda gördüğü anda başlayan yolculukta kızlarının erken gelmek istemesi ile hastanede geçirdikleri bir ay ve erken doğan bir bebeğin zorlu büyüme sürecinde bir baba olarak hissettiklerini diğer babalarla paylaşabilmek için blogu “bir adam bir bebek” de yazmaya başlamış.

2010 Blog Ödüllerinde bir ödül, arkasından 2011 Altın Örümcek Web Ödüllerinde “Bir adam ve bir bebek“ ile iki ödül daha almış….

Zamanla kafasında bir dergi çıkartmak fikri oluşmuş ve 2010 yılı Ekim ayında “Bir Adam Bir Bebek” e-dergiyi hayata geçirmiş. İlk kapsamlı online yayınlanan Baba-Bebek dergisi olan “Bir adam bir bebek Dergi” 14 sayıda toplamda yaklaşık 150.000 adede ulaşmış, onlarca röportaj yapmış yüzlerce konuya değinilmiş…

Dergi bir süre dinlendikten sonra yeni bir isim , farklı bir tasarım ve yeni yazarlarlarla tekrar yayın hayatına başlıyor. Artık ismi “Family Hug”.

Family Hug tüm aileyi kapsayan bir dergi. İçinde hem bebeğiniz ve çocuğunuz için, hem de kendiniz ve eşiniz için bir şeyler bulabileceksiniz.

İşte tüm bu yenilikler ile Family Hug ilk sayısı ile internette.