Bütün Çocuklar Bizim Derneği'nin ağacı, arkadaşlarına kitap armağan eden çocukların katkılarıyla yeşeriyor.

Bütün Çocuklar Bizim Derneği’nin ağacı, arkadaşlarına kitap armağan eden çocukların katkılarıyla yeşeriyor.

Yolu Kitap Fuarı’na düşenlerin es geçmemesi gereken bir ağaçtan söz edeceğiz size. Üzerine asılan her kitabın, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıldığı, o çocukların kalbiyle bağ kurmanıza vesile olan özel bir ağaç!

Bütün Çocuklar Bizim Derneği, 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında nefis bir projeye imza atıyor. Tabii ki desteklerinizle anlam kazanacak bir proje bu.

Derneğin 4206 numaralı standında yer alan “ağaca” bağlayacağınız kitaplar, yazacağınız küçük bir mesaj eşliğinde ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak. Bağışlanan her çocuk kitabıyla bu ağacın dalları yeşerecek, bağışçılar da çocuklarla kitap yoluyla bağ kurup, onların hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmuş olacak.

Haydi, şimdi bir kitap seçin, Bütün Çocuklar Bizim Derneği’nin Kitap Fuarı’ndaki 4206 numaralı standına uğrayıp, hediye kitabınızı ağaca bağlayın. Bu arada ağaca bağlayacağınız kitaplarla fotoğraf çekip, bu fotoğrafları #kitapagaci hashtag’i ile sosyal medya platformlarından paylaşmayı da unutmayın lütfen.

Bütün Çocuklar Bizim Derneği hakkında
http://www.butuncocuklarbizim.org/

“1 Aralık 2015’te İstanbul’da kuruldu. Derneğin amacı; çocukların eğitimini, mutluluğunu ve sağlıklı gelişimlerini sağlamak, bu konudaki ekonomik, sosyal, hukuki, psikolojik, kültürel ve fiili her türlü engele karşı mücadele vermek, çocuklara destek olmaktır. BÇB Derneği, 2016-2017 ders yılında da geçen yıl desteklemiş olduğu okullara ve başkalarına da ulaşmayı hedeflemektedir. BÇB Derneği amaçlarını gerçekleştirmek için kurum ve kuruluşlardan bağış, hibe toplamakta, herhangi bir iktisadi işletmesi bulunmamaktadır.” (Metin, derneğin tanıtım broşüründen alınmıştır.)