Biliyorsunuz çocuk ürünleri giderek büyüyen bir pazar. Özellikle acemi anneleri baştan çıkartmak, olmadık harcamalar yaptırmak için kapıda bekliyor şirketler. Kimi ürünler var ki insana “yok artık” dedirtiyor. Aşağıda onlardan bazılarını görebilirsiniz…

 

 

 

 

 

Ebeveynlerin en büyük korkularından biri çocukların evde geçirebilecekleri kazalar. Gördüğünüz bu kask, bu son derece haklı korkuyu çocuk için hayli rahatsız olabilecek bir kaskın pazarlama aracına dönüştürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

Duvara monte edilen bu oturak, çocuğa haşlanmış yumurtasını yiyebileceği bir olanak sunuyormuş. Sadece yumurta yemek için, üstelik duvarda rahatsız bir şekilde oturacağı bir gerece ihtiyacınız varsa, hiç durmayın alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sözüm ona esprili bir bebek yatağı. Yanlış görmüyorsunuz, karton kutuya benzemek dışında hiçbir özeliği yok ve tam 250 ABD doları.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kimi seslerin bebekleri uyutmaya iyi geldiğini biliyorsunuz. Çoğu zaman anne karnında duydukları türden bir uğultuya benziyor bu sesler. Aşağıda gördüğünüz gereç pille çalışan bir hava aspiratörü, aynı zamanda uğultu çıkartarak bebeği uyuttuğu iddia ediyor.

 

 

 

 

 

Bebeğinizin odasına böyle bir şey koymak ister miydiniz? Kavanoz içinde bir ayı plesentası. Parçalar halinde geliyor ve siz dikiyorsunuz. Tabii ki kumaştan.

 

 

 

 

 

 

Ürkütücü görünmekle birlikte bebeği sakinleştirmeyi vaadeden bir çift yapay el. Özel bir kumaştanmış.

 

 

 

 

 

 

 

Swarovski üretmiş bunu. Gökkuşağı renklerini göstermek dışında bir marifeti yok. Cam olduğu için riskli. Renkleri öğretebileceğiniz daha ekonomik yollar bulabileceğinizi siz de biliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

150 dolarlık bu kalemlik, çocuğa doğa sevgisi aşılama vaadinde bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu pahalı sonogram hamileliğin ilk aylarından itibaren bebeğin fotoğraflarını çekiyor. İhtiyaç duyuyorsanız buyrun.

 

 

 

 

 

 

Kızınız için leopar desenli ayakkabılar. Böyle şeylere özendiğinde sizinkileri kullanmasın diye…

 

 

 

 

 

 

Olur da idrar tahlili yaptırmak gerekirse, çiş yapacağı tüp sevimli olsun diye… Prospektüste çocuğun sokakta, tuvalet olmayan bir yerde çişi gelirse de kullanılabileceği söyleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün tam 130 dolar. Karnınızdaki bebeğe müzik yapıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45 dolarlık bu kova, bebeğinize banyo yaptırmak için. Bir benzerini 2-3 liraya da alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Böyle bir şeyi süslenmek için kullanmak isterseniz, stilize edilmiş sperm yaka iğnelerinden sipariş edebilirsiniz. Erkekler için de kol düğmesi modelleri var.

 

 

 

 

 

 

Bu da babalar için. Çocuğunuz sizden at olmanızı istediğinde, doğruca bu oyuncağı gösteriyorsunuz…

 

 

 

 

 

 

 

Sokağa çıkarken çocuğun üstüne geçiriyorsunuz ve sizden uzaklaşmamasını sağlıyorsunuz. Elini tutmaya ne dersiniz?

 

 

 

 

Kaynak: Parenting.com