Malum ünlüler de anne-baba oluyorlar. Hollywood’da ise bu konuda birkaç yıldır süren bir moda söz konusu. Ne öğrenmişler merak ettik. Aşağıdakiler dikkatimizi çekti!

“Her türlü yardım almaya açık olun. Bugünün anneleri süper güçleri olduğunu zannediyorlar, oysa tarihsel olarak hepimiz daha çok yardıma ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden ne zaman, kimden yardım isteyeceğinizi bilmek çok önemli.”

Elizabeth Banks

Kendinizi biraz akışa bırakın. Bizim evimiz hayat ve kahkaha dolu. Her akşam yemeği bir macera. Sabah okul üniformalarını giyerken, kahvaltılarını ederken, her yerlerine yiyeceklerini bulaştırdıklarında da eğleniyoruz. İstediğiniz kadar bir şeyleri yapmamalarını isteyin, bilin ki yapa yapa yapmamayı öğrenecekler. Evim bir müze değil nihayetinde. Çocukların yaşayabilecekleri bir yer. Bu ev ancak, çocuklarım içinde kendilerini rahat hissedebildikleri ölçüde benim.

Heidi Klum

Derin nefes alın!

Giada De Laurentiis

Savaşını ve tarafını seç. Başka bir anne bana böyle nasihat etmişti.

Dara Torres

Bu da geçer, derin bir nefes alın!

Kimora Lee Simmons

Çok hızlı geçiyor bu dönem. O yüzden her anının tadını çıkartın.

Alicia Silverstone

İlk bebeğime şimdi bir kez daha annelik etmek isterdim. Yeni bir anne olarak, bebeğiniz ağladığında yanına koşmak istiyorsunuz. Fakat biraz durup, sakince yanına gittiğinizde daha çok yardımcı oluyorsunuz.”

Alison Sweeney

Ben mükemmeliyetçiyim, bir kez bir arkadaşım bir kez beni bu konuda uyardı: Üçümüzün de saçları düzgün olmasa ya da birimiz farklı çoraplarla sokağa çıksak dünyanın sonu gelmez.”

Angie Harmon

Çocuklarınızı dinlemek ve olmak istedikleri gibi biri olmaları için desteklemek yapabileceğiniz tek şey.

Jaime Pressly

Kaynak: Parenting.com